Soczewki do bliży i odległości pośrednich

Soczewki do bliży i odległości pośrednich

Idealne rozwiązanie do bliskich i pośrednich odległości.

W okularach tradycyjnych do bliskich odległości masz zapewnioną ostrość widzenia na odległość między 33 a 40 centymetrów,  w zależności od ustaleń dokonanych przez specjalistę podczas badania wzroku. Wykonując różne czynności musimy w naszym otoczeniu przenosić wzrok często na odległości dalsze np. monitor komputera, który oddalony jest średnio na 70 centymetrów. W tradycyjnych okularach będziemy musieli  przybliżać się, aby zobaczyć obraz ostry, wymusimy także nieprawidłową postawę ciała, co może prowadzić do wad kręgosłupa, a tym samym do napięciowych bólów głowy i szyi.

Soczewki do bliży i odległości pośrednich znajdują zastosowanie wewnątrz pomieszczeń, oferując wyjątkowy komfort użytkowania podczas takich czynności, jak czytanie, czy praca przy komputerze. Specjalna konstrukcja zapewnia duży zasięg i wyjątkowo szerokie strefy widzenia w bliży. Soczewki eliminują konieczność częstej zmiany pozycji głowy i chronią oczy przed zmęczeniem. Polecane są do zajęć wymagających większego zasięgu widzenia niż w tradycyjnych soczewkach do bliży.

Nasi specjaliści zaproponują Tobie najlepsze rozwiązanie w zależności od charakteru Twojej pracy oraz potrzeb. W naszej ofercie znajdziesz soczewki okularowe pozwalające wygodnie pracować przy tablecie, laptopie, stacjonarnym komputerze. Dzięki nowym rozwiązaniom, zgodnie z zasadami ergonomii, będziesz mógł komfortowo i ostro widzieć w bliży i dystansach pośrednich.

Koniec z ciągłym poszukiwaniem ostrości, przybliżaniem się i oddalaniem się od swojego stanowiska pracy. Wygodnie siedząc zobaczysz wszystko wyraźnie. Twoje okulary zaopatrzone w soczewki do odległości bliskich i pośrednich dadzą Ci poczucie komfortu przez cały dzień.

To są wyroby medyczne. Używaj ich zgodnie z instrukcją użytkowania lub etykietą.

Producent: Hoya Holdings N.V.